Centrum Rejestracji i Informacji
(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z obecną sytuacją, wejście do budynków szpitala dla osób z zewnątrz (pacjentów, rodzin oraz interesantów), zostało mocno ograniczone. Większość drzwi wejściowych została zamknięta, aby ograniczyć swobodny przepływ osób  nie będących pracownikami szpitala. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami.

Budynek główny B-C

Zgłaszamy się do namiotu, który stoi przy wejściu głównym od strony ul. Wazów (od parku).  Tu wypełniamy ankietę, a pracownik szpitala mierzy nam temperaturę. Osoby, które przejdą weryfikację  będą mogły ze specjalną przepustką wejść do szpitala.

Budynek L (położnictwo i onkologia)

Zgłaszamy się na Izbę Przyjęć, wchodząc od strony szpitala (wejście od ul. Podgórnej nieczynne). Wypełniamy ankietę, a pracownik szpitala mierzy nam temperaturę. Osoby, które przejdą weryfikację  będą mogły ze specjalną przepustką wejść do szpitala.

Budynek U (pulmonologia, torakochirurgia, radioterapia)

Zgłaszamy się na oddział dzwoniąc do drzwi (są zamknięte).  O dalszym postępowaniu decyduje personel medyczny.

Budynek E (okulistyka, laryngologia)

Zgłaszamy się na oddział dzwoniąc do drzwi (są zamknięte).  O dalszym postępowaniu decyduje personel medyczny.

Budynek A i A1 (administracja)

Petentów prosimy o ograniczenie się do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z poszczególnymi działami.

Osoby niepełnosprawne, interesanci do Działu Statystyki i Dokumentacji Medycznej i kasy szpitalnej korzystają z wejścia bocznego do budynku A od strony parkingu. 

 

Równocześnie przypominamy, iż przekazywanie paczek najbliższym przebywającym w szpitalu jest obecnie możliwe tylko w wyznaczonych godzinach, czyli 11.00-12.00 oraz 16.00-17.00

Za utrudnienia i ograniczenia bardzo przepraszamy. Liczymy na Państwa zrozumienie.