Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu "Lubuszanie skutecznie przeciw nowotworom - wsparcie realizacji programów zdrowotnych ukierunkowanych na wykrywanie i zapobieganie nowotworom złośliwym jelita grubego, szyjki macicy, piersi wśród mieszkańców województwa lubuskiego"  nasz szpital zaprasza chętne panie na badania cytologiczne. Z badań mogą skorzystać Lubuszanki w wieku 25-59 lat, które nie miały wykonywanej cytologii w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy w ciągu 3 ostatnich lat (program finansuje NFZ). Co 12 miesięcy taką cytologię mogą wykonywać kobiety obciążone czynnikami ryzyka, czyli zakażone wirusem HIV, przyjmujące leki immunosupresyjne czy zakażone HPV - typem wysokiego ryzyka.

Badania będą wykonywane w poradni przyszpitalnej w każdy wtorek w godz. 12.00-13.20.

Ale uwaga! Konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod numerem tel. 68 329 64 30. Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-14.30.