(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

Działy i symbole, kierownicy:

 1. Dział Organizacji i Zarządzania Jakością (NO):
  Elżbieta Hadzicka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Biuro Zarządu z Sekcją Sekretariatu (ND):
  Sylwia Malcher-Nowak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi (NP):
  Małgorzata Babiarczuk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Dział Rozliczeń (EM):
  Dariusz Kowalski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. Dział Księgowości i Płac (FK):
  Renata Kowalska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. Dział Inwestycji i Remontów (TR):
  Lucyna Bodnar, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. Dział Eksploatacji (TE):
  Paweł Niedźwiedzki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 8. Dział Informatyki (TI):                                                                                                                                                                           Joanna Radzio-Sanowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. Dział Analiz Ekonomicznych (NE):                                                                                                                                                          e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 10. Dział Statystyki i Dokumentacji Medycznej (LS)                                                                                                                          Henryka Witkowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 11. Dział Zamówień Publicznych (TZ)
  Paulina Lisowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 12. Sekcja Głównego Energetyka (TTE):
  Adam Stasiukiewicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 13. Dział Żywienia (LPŻ):
  Irena Łęcka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 14. Dział Administracyjno-Gospodarczy (TA):
  Agnieszka Antoszków, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 15. Dział Higieny i Epidemiologii (LE):
  Teresa Florczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 16. Centrum Monitorowania Chorób Nowotworowych (LM):
  Marta Telec-Jepsen, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 17. Zespół Radców Prawnych (NR):
  Jolanta Chaszczowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 18. Zespół Transportu Sanitarnego (LT):
  Witold Głodecki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 19. Dział Rejestru Chorób Nowotworowych (LH):
  Amadeusz Polak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.